Warsztaty szkoleniowe dla przedstawicieli gmin województwa śląskiego - podsumowanie warsztatów

opublikowano: cze 17, 2019, kategoria: PL

Województwo Śląskie we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu SA już po raz kolejny zorganizowało w dniach 10 – 11 czerwca br. w Wiśle warsztaty przeznaczone dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego.

Na kolejną edycję warsztatów, organizowanych już od kilkunastu lat, zaproszeni zostali kierownicy urzędów oraz ich pracownicy, odpowiedzialni za obsługę inwestorów oraz promocję gospodarczą w gminie.

Podczas tegorocznego spotkania zostały omówione tematy dotyczące m. in. negocjacji samorządowych, przedstawiono założenia projektu skierowanego do gmin regionu pn. „Standardy obsługi inwestora w samorządzie”. Uczestnicy warsztatów zapoznali się również z tematyką dotyczącą działań Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Funduszu Górnośląskiego SA.

Dziękujemy za obecność przedstawicielom kilkudziesięciu gmin!

Dla poszczególnych serwisów i aplikacji wykorzystywane są pliki Cookies przechowujące identyfikator sesji. Są one niezbędne do przechowania informacji o fakcie bycia uwierzytelnionym w serwisie, personalizacji ustawień, czy też wyszukiwania informacji w serwisie. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.
Więcej...

Zamknij