Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług – nowe regulacje i proponowane zmiany w 2017r.

opublikowano: maj 8, 2017, kategoria: PL

W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network afiliowanego przy Funduszu Górnośląskim S.A. zapraszamy na bezpłatne seminarium pt. „Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług – nowe regulacje i proponowane zmiany w 2017 r.”, które odbędzie się w dniu 18 maja 2017 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Jordana 18 w Katowicach.

 Celem spotkania jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczenia usług przez polskie firmy na rynkach zagranicznych. Uczestnikom zostaną przedstawione praktyczne wskazówki odnośnie zasad wykonywania usług, warunków pracy i płacy, ubezpieczenia społecznego oraz opodatkowania dochodów uzyskiwanych na rynkach zagranicznych.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie organizatora:

https://www.enterprise.fgsa.pl/?p=/pl/aktualnosci_2/094

 

Dla poszczególnych serwisów i aplikacji wykorzystywane są pliki Cookies przechowujące identyfikator sesji. Są one niezbędne do przechowania informacji o fakcie bycia uwierzytelnionym w serwisie, personalizacji ustawień, czy też wyszukiwania informacji w serwisie. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce.
Więcej...

Zamknij